hizmetlerimiz

hizmet bölümlerimiz

Kahramanmaraş şehiriçi ve şehirler arası sigortalı asansörlü taşımacılık hizmetleri,

Günümüzde artık ofis taşımacılığı hizmeti oldukça önemli bir hale gelmiştir. Eski dönemlere bakıldığında ofis sayısında önemli bir artış olmaktadır. Bu yüzden ofis taşımacılığı hizmeti de oldukça hareketlenmiştir. Kahramanmaraşl ofis taşımacılığı hizmetinde sizlere tamamen profesyonel hizmet sunan Kartal Tasima firması gelişen teknolojiye ayak uyduran ve sektörde oluşan yenilikleri anında hizmetlerinde sizlere sunan firmalardan bir tanesidir. Artık ofisler için özel binalar yapılmaktadır. Bu binalar oldukça yüksek katlı olabilir fakat sizlere sunduğumuz asansörlü taşıma hizmetleri sayesinde ofisiniz kaçıncı katta olursa olsun tamamen güvenilir ofis taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Kahramanmaraş evden eve nakliyat hizmetlerimizde uzun yılların verdiği deneyim ve yüksek standartlar ile ev taşıma ekipmanlarımız tüm taşımacılık taleplerinize çözüm üretmekteyiz. Kahramanmaraş ilinde Dulkadiroğlu ve Onikişubat, Afşin, Çağlayancerit, Elbistan, Andırın, Pazarcık, Türkoğlu, Göksun, Nurhak, Ekinözü ilçelerinde tüm asansörlü evden eve taşımacılık ihtiyaçlarınızda en kaliteli hizmeti sunmak için 7/24 çalışmaktayız. Tüm ev taşıma işlemlerinde eşyalarınıza uygun özel çelik kasalı evden eve nakliyat araçları kullanılmaktadır. Ev nakliyat işlemlerinden sırası ile tarif etmek gerekirse bizlerle iletişim kurarak ücretsiz expertiz çağırmakla başlayabilirsiniz. Eşyalarınızı yerinde inceleyerek taşıma öncesi gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Taşıma günü nakliyat aracımız yüksek katlarda isek nakliyat asansörümüz ve ekimiz tam saatinde gelmektedir. Eşyalarınız özen ile ayrıştırılarak taşımaya en uygun alanları açıyoruz ve sonrasında paketleme işlemlerine geçiyoruz. Kahramanmaraş paketleme işlemleriniz eşyalarınıza özel olarak ilk önce koruma streçleri çekilir ve darbelere dayanıklı özel paketleme ekipmanları ile sarılır. Tüm eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi özenle ve güvenli bir şekilde paketliyoruz. Yüksek katlar için taşıma asansörü uygun noktaya konumlandırılarak eşyalarınız merdiven dairesinde her hangi bir kazaya mahal vermeden hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma aracına aktarılır ve taşındığı noktada evinize kolayca dş cepheden ulaştırılır. Düzgün bir şekilde taşıma aracınıza yüklenen eşyalarınız yeni evinize doğru yola çıkar ve yeni evinizde sizin isteğinize göre yerlerine koyulur. Taşıma esnasında modüler olan tüm mobilyalarınız deneyimli mobilya söküm ve montaj personeli tarafından sökülür sizlerin belirlediği uygun noktaya montaj edilir. Kahramanmaraş Kartal evden eve olarak tüm eşya transferlerinizde takip sistemlerimiz şehir içi taşımacılık yada şehirler arası nakliyat taleplerinizde tam zamanında ulaşması için yoğun çaba göstermekteyiz. Maraş evden eve hizmeti ihtiyaçlarınızda fiyatları, kalitesi ve ekipmanları ile sizleri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak adına 7/24 çalışmaktayız. Bölgemizin lider firmaları arasında yer alana Kartal Taşıma bünyesinde bulundurduğu ve tüm Maraş için hizmet sunan evden eve taşımacılık araçları ve Kahramanmaraş asansör kiralama ile tüm taleplerinizde hızlı çözümler üretmektedir.

Taşıma ve diğer işleriniz için kiralık asansör hizmeti

Kahramanmaraş Asansör kiralama yaparak ağır eşyalarınız, bina içine sığmayan büyük malzemeleriniz, 20. kata kadar mobil asansörlerimiz ile kolaylıkla çıkarılabilir. 300 Kg ağırlık taşıma kapasitesi ile bina asansörlerine girmeyen eşya vb. mobilya tarzı malzemeler Dış cephe nakliyat asansörleriyle istediğiniz kata kadar uygun fiyatlarla Mobil asansör kiralama yapabilirsiniz. Kahramanmaraş Kiralık Mobil Asansör, firmamız yıllardır bu hizmetleri müşterilere sunarak kendini geliştirmiş, elit kadrosuyla kahramanmaraş Eşya taşıma asansörü kiralama hizmeti vermektedir. Kahramanmaraş Eşya taşıma asansörü kiralama, firması Kahramanmaraş ve çevresi farketmeksizin bir telefon uzağınızdadır.

Villa Taşıma Hizmeti

Günümüz şartlarında gelişen teknoloji ile birlikte şehir içi veya şehirlerarası taşımacılık sektörü de kendini bu şartlara uyarlamıştır. Villa taşımacılığı gibi hassasiyet gerektiren taşımacılık faaliyetleri tarafımızdan itina ile gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetinin esas alındığı hizmet anlayışımız bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm taşımacılık işlemlerinde siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmayı bilmiş firma olarak evden eve nakliyat ve diğer taşımacılık faaliyetlerinde kendi alanında hızlı yükselmektedir. Son derece kaliteli ambalajlama malzemeleri ile yapmış olduğumuz paketleme hizmetleri sayesinde eşyalarınızın taşıma esnasında eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçiyoruz. Ayrıca yapmış olduğumuz ücretsiz expertiz hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviye taşımanın gayreti içerisindeyiz.