HAKKIMIZDA

KAHRAMANMARAŞ KARTAL TAŞIMA

Kahramanmaraş şehiriçi ve şehirler arası sigortalı asansörlü taşımacılık hizmetleri,

Güvenilir,dürüst, çözüm ortağı olmak ve uzun süreli iş ortaklıkları kurmak Kartal Evden Eve Taşımanın temel prensibidir. İşimizi doğru yaparız ve tüm iş ilişkilerimizde dürüstlükten taviz vermeyiz.

20 YILLIK SEKTÖR DENEYİMİ İLE HİZMET VERİYORUZ

Kartal taşıma 2005 yılında kurulduğu günden bu güne kadar siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet anlayışımız ile Kahramanmaraş bölgesinde hizmet vermektedir. Kahramanmaraş evden eve nakliyat taleplerinize yönelik yüksek standartlarda sunduğu hizmet anlayışı ile bünyesinde bulunan çelik kasalı evden eve taşımacılık kamyonlar ile sizlere en iyiyi sunmaktadır. Kartal Taşıma, 1997 yılında evden eve nakliyat sektöründe faaliyetlerine başlamış olan, günümüzün en köklü ve en güvenilir taşımacılık firmasıdır. Kalitenin profesyonellik ve memnuniyet odaklı olduğunun, yılların getirdiği tecrübe ile, farkında olarak hareket eden firmamızda %100 müşteri memnuniyetine dayalı çalışmanın yolları araştırılarak her geçen gün sizlere daha profesyonel bir hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir. 19 koca yılı, mutlu müşteriler ile geride bırakan Kartal Taşıma firmamız, teknolojik gelişimlerin takibinin yanı sıra güvenliği ve güvenirliği de ön planda tutarak eşya taşıma esnasında, öncesinde ve sonrasında siz ve eşyalarınız için gerekli tüm planlamaları yaparak hareket eder. Yapılan planlama ile nakliyat işleminin her aşamasında yetişmiş – uzman kadromuz sayesinde belirlenen zamanda ve belirlenen yere teslimatı gerçekleştirir. 7 / 24 kesintisiz ve eksiksiz hizmet anlayışıyla yoluna devam eden firmamız, başta Kahramanmaraş evden eve nakliyat olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ev taşımacılığı işini yapmaktadır. Bu iş için gerekli olan araçlar teknolojiye uygundur.

2468

Taşıma

2357

Mutlu Müşteri

1685

Asansörlü Taşıma

<

siz değerli müşterilerimiz türkiye'nin her tarafına güvenilir taşımacılık hizmeti sunuyoruz

teklif alın

müşteri görüşleri

2 defa taşıma işlemi yaptırdım. Arkadaslarin hepsi guler yuzlu ve islerinde cok titiz ve pratikler esyalarimiz sorunsuz bir sekilde tasindi iyiki Kartal evden eve taşıma var ???????? tekrar ev tasiyacak olursan her zaman tercihim kartal tasima olacak

Hülya Hanım

Evimi taşıdılar arkadaşlar çok ilgili güler yüzlüler eşyalarıma hiç bir zarar gelmedi Fiyat olarakta işinin hakkı bir para aldılar işlem başlamadan önce zaten sigortaladılar teşekkürler..

Mehmet Bey

Evimi taşırken bir arkadaşın tavsiyesi ile kartal taşıma ile anlaştık. Baştan sona tüm işlemlerini titizlikle yaptılar. kartal taşıma ile ev taşıma kabusunu kolay şekilde atlatmış oldum kartal taşımaya ve çalışanlarına çok teşekkür ederim

Ahmet Aslan